מסלול נבחנים חוזרים:
הפעם לומדים חכם ועוברים את הבחינה!

‏226 הרצאות וידאו
כל הרצאה בת 15 דקות בלבד!

בשיטת הלימוד הייחודית שחוסכת
מאות שעות הבנה ושינון

ספר הלימוד
לפרק הניסוח המשפטי

כללים מנחים לכתיבה ודוגמאות
של עשרות כתבי בי-דין, כולל 20 מטלות מקוריות לתרגול

ספרי הליבה
לפרק הדיוני + המהותי

השקפים של הרצאות הוידאו
בשיטת הלמידה הפעילה

קבצי החקיקה
של הפרק המהותי

כולל תוכן עניינים פרטי לכל
חוק לשם לימוד אפקטיבי

ערכת ספרי התרגול: כ-2,000 שאלות מקוריות

ספרי התרגול לפרק הדיוני ולפרק המהותי – כולל פתרונות נרחבים
ספר הבחינות – 8 בחינות אמת ערוכות עם קבצי חקיקה ייעודיים ופתרונות נרחבים

סדנת המיומנויות

10 מפגשי לייב בהנחיית
מיטב המרצים בתחום

סדנת ניסוח משפטי

8 מפגשי לייב בדגש על תרגול מעשי

מטלות ניסוח

38 מטלות לתרגול עם פתרונות נרחבים, לרבות בדיקה ומשוב למטלה ע"י עו"ד מומחה

‏בחינת סימולציה

בחינת סימולציה מקורית בתנאי אמת

אימוני דמיון מודרך לחיזוק החוסן המנטאלי

N.L.P מבוססים על כלים של וחשיבה חיובית

הקו החם

ליווי, הכוונה וייעוץ לאורך תקופת הלימוד

מענה מקצועי

מענה לשאלות מקצועיות לאורך תקופת הלימוד

תוכן עניינים

לקבלת פרטים על מסלול נבחנים חוזרים השאירו פרטים

  למדתם חודשים רבים, שעות מרובות בכל יום, נתתם את הכול ולא עברתם את הבחינה?

  הסיבה השכיחה לאי מעבר הבחינה לא טמונה בזלזול מצד הנבחן בתהליך הלימוד או ביכולות לא מספקות, אלא בשיטות לימוד לא אפקטיביות.

  מניסיוננו, רוב הנבחנים משקיעים את עיקר זמנם בלימוד הפרק הדיוני, ומבזבזים מאות שעות לימוד בניסיון לשנן אלפי עמודים. התוצאה היא חוסר מיקוד ורמת שליטה נמוכה בחומר הדיוני,  וכן לימוד לא מספק של פרק הניסוח המשפטי והפרק המהותי.

  במאמנת לומדים חכם ומשקיעים את הזמן במקומות הנכונים. גישתנו שמוכיחה את עצמה בכל מועד מחדש היא לימוד עומק של פרק הניסוח המשפטי והפרק המהותי, ולימוד ממוקד של הפרק הדיוני.

  יחד נהפוך אתכם לאשפי ניסוח משפטי שיודעים להתמודד עם כל סוג של מסמך, לאלופי התמצאות בחוקים המהותיים שמפלסים את דרכם בביטחון, וללוחמים ממוקדים בפרק הדיוני שלא מתרגשים משאלות קצה.

  מסלול נבחנים חוזרים

  המסלול משלב בין הקניית ידע (באמצעות קורסי הוידאו הייחודיים של המאמנת), להקניית מגוון מיומנויות יישומיות ופסיכומטריות (באמצעות מפגשי הלייב בזום), להקניית חוסן מנטלי (באמצעות אימוני דמיון מודרך המבוססים על כלים של N.L.P וחשיבה חיובית).

  תכנית הלימוד במסלול המתפרשת על פני שלושה חודשים, היא תכנית גמישה ונושמת, המאפשרת לשלב עבודה תוך כדי. תחילת הלימוד: 3.4.22. ניתן להתחיל את הלמידה באופן מיידי. 

  ערכת הלימוד

  עלות הקורס

  עלות הקורס : 3,800 ₪ 

  *החזר כספי בעקבות קבלת עתירות (מאחלים לכם מכל הלב!): עד לקבלת הספרים – החזר מלא (בקיזוז דמי ביטול בגובה 100 ש"ח). לאחר קבלת הספרים – לא יינתן החזר כספי. 

  קורסי הוידאו שלנו

  דמיון מודרך לחיזוק החוסן המנטלי

  מנחה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  היום כבר ברור לכל שפעמים רבות מה שמכריע את הכף בבחינה הוא לא בהכרח רמת הידע של הנבחן אלא חוסנו המנטלי. האימון, בקולה המרגיע והעוטף של המאמנת, מבוסס על כלים של P.L.N וחשיבה חיובית, והוא שזור בהיגדים חיוביים ומעצימים שמטרתם לחלחל לתת המודע שלך, ולחזק את הביטחון ביכולת שלך לעבור את הבחינה. המלצתנו היא להאזין לקובץ אחת לשבוע לאורך תקופת הלימוד.

  מיומנויות למידה ויישום

  מספר הרצאות: 10
  משך הקורס: כ- 2.5 שעות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  מתמודדים פחות טוב עם שאלות רב ברירה? הקורס הזה הוא בדיוק בשבילכם! מטרתו של הקורס היא לצייד את הנבחנים במגוון מיומנויות לפתרון שאלות רב ברירה, ולהציף את הליקויים היישומיים הנפוצים המאפיינים שאלות אלו ודרך ההתמודדות עמם. לצד אלו הקורס מקנה מגוון מיומנויות למידה הניתנות ליישום כבר מיום הלימוד הראשון.

  קורס הזינוק

  קורס ללימוד מקדמי עוד בתקופת ההתמחות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מרצה: עו"ד עדי שלם שיף
  מידע נוסף
  הקורס כולל מגוון הרצאות בנושאי ליבה בדין הדיוני, בדין המהותי ובניסוח המשפטי, לצד הרצאות מיומנויות למידה ויישום. הרצאות הקורס נבחרו בקפידה, ומטרתן לאפשר לנבחנים היכרות ראשונית עם חומר הלימוד, ולציידם בטכניקות לפתרון שאלות רב ברירה ומיומנויות למידה הניתנות ליישום כבר מיום הלימוד הראשון. תמונת הקורס מצורפת (איש מוזנק)

  ניסוח משפטי

  מספר הרצאות: 17
  משך הקורס: כ-4 שעות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  מטרתו של הקורס היא להקנות לצופים בו את יסודות הכתיבה המשפטית הנדרשים לכתיבה בהירה ומובנית. שיטת הכתיבה הייחודית של המאמנת מבטיחה כתיבה מאורגנת ואפקטיבית, וזאת ללא תלות בסוג המסמך המנוסח. ההרצאות חולשות על שלושת ממדי הבדיקה ושזורות בדוגמאות רבות ובטיפים מנצחים. הקורס כולל תרגול של חמש מטלות מקוריות והרצאות פתרון מלוות בהסבר.

  סדר הדין האזרחי

  מספר הרצאות: 19
  משך הקורס: כ- 4.5 שעות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  הקורס כולל מגוון סוגיות מרכזיות בתקנות סדר הדין האזרחי, התשע"ט-2018, אשר נכנסו לתוקף ביום 1.1.2021. הסוגיות הנלמדות כוללות בין היתר את הנושאים הבאים: ערעורים, סעדים זמניים, מומחים, בקשות ורשימת בקשות, שאלונים, גילוי ועיון במסמכים, קדם משפט, דיון מקדמי, דיון מהיר ועוד.

  סדר הדין הפלילי

  מספר הרצאות: 20
  משך הקורס: כ- 4 שעות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  הקורס חולש על מגוון רחב של סוגיות ליבה וסוגיות מורכבות כגון: חלוקת הסמכויות בין התובעים, עיון בחומר הראיות, הסדר עבירות מין שבוצעו בקטינים, התיישנות עבירות ועונשים, סמכות הרשעה בעבירה שונה, חוק זכויות נפגעי עבירה ועוד.

  דיני מעצרים

  מספר הרצאות: 11
  משך הקורס: כ- 3 שעות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  יש לכם סלט בראש עם כל מועדי המעצרים? הקורס הזה הוא בדיוק בשבילכם. 11 הרצאות שיעשו לכם סדר ויבססו את השליטה שלכם במועדים המרכזיים. הקורס מטפל במגוון סוגיות לרבות: חיפוש חיצוני ופנימי, מעצר שופט לפני הגשת כתב אישום, מעצר ללא צו שופט, מעצר עד תום ההליכים, מעצר מעורב, ערובה, ערר ועיון חוזר, ועוד.
  הוצאה לפועל

  הוצאה לפועל

  מספר הרצאות: 14
  משך הקורס: כ- 4 שעות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  רוב הנבחנים חווים קושי בנושא ההוצאה לפועל. החדשות הטובות הן שלאחר הצפייה בקורס התמונה תתבהר עבורכם, ושיעור ההצלחה שלכם בשאלות יעלה פלאים. הקורס סוקר מגוון סוגיות לרבות: עיקול מיטלטלין ועיקול אצל צד ג', עיקול מקרקעין, צו הבאה וצו מאסר, דרך ההשגה על הגורמים השונים, המסלולים המיוחדים ועוד.

  חדלות פירעון של יחיד

  מספר הרצאות: 9
  משך הקורס: כשעתיים
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  הקורס מטפל במגוון סוגיות בעניינו של חייב יחיד המוסדרות בחלק ג לחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע"ח-2018 וביניהן: בקשה לצו לפתיחת הליכים, מתן צו לפתיחת הליכים, הגבלות בתקופת הביניים, צו לשיקום כלכלי, הפטר ועוד. נושאי ההרצאות נבחרו בקפידה לאחר ניתוח מעמיק של השאלות במועדים האחרונים וזיהוי מגמות באשר לנושאים הנשאלים ביותר.

  דיני ראיות

  מספר הרצאות: 12
  משך הקורס: כ- 3 שעות
  מרצה: עו"ד עדי שלם שיף
  מידע נוסף
  דיני ראיות הוא נושא מורכב ומסועף הכולל פרטים רבים. מטרתו של הקורס היא לפשט את הסוגיות המרכזיות, ולתת מענה לסוגיות מורכבות הדורשות יכולות יישומיות ברמה גבוהה. הקרוס חולש על מספר סוגיות וביניהן:כשרות עדים, עדות מפי השמועה, חסיונות, עדות בעלי מוגבלויות, תעודות ועוד.

  דיני חברות

  מספר הרצאות: 14
  משך הקורס: כ- 3.5 שעות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  הקורס סוקר מגוון סוגיות המוסדרות בחוק החברות, תשנ"ט-1999ובפקודת החברות (נוסח חדש), תשמ"ג-1983. נושאי ההרצאות נבחרו בקפידה לאחר ניתוח מעמיק של הבחינות האחרונות ואיתור מגמות באשר לנושאים הנשאלים ביותר.

  דרכי ענישה

  מספר הרצאות: 10
  משך הקורס: כ- 3 שעות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  קורס זה מוקדש בעיקרו לטובת פרק ו' לחוק העונשין התשל"ז-1977 העוסק בדרכי ענישה. הקורס סוקר את הסימנים השונים לפי סדרם, ויוצא מגבולות החוק אל עבר פקודת המבחן, תשכ"ט-1969, חוק שחרור על-תנאי ממאסר, תשס"א-2001, וחוק טיפול בחולי נפש, תשנ"א-1991. קורס זה משתייך ככלל לדין המהותי, ולכן יש חשיבות רבה לעיון בחוק הרלוונטי תוך כדי הצפייה בהרצאות, משום שאנו סבורים שהיכרות באופן בלתי אמצעי עם דבר המחוקק היא המפתח להצלחה בחלק של הדין המהותי בבחינה.

  דיני חוזים וחיובים

  מספר הרצאות: 13
  משך הקורס: כשלוש שעות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  דיני החוזים משתיכיים לענף המשפטי האזרחי העוסק בחיובים רצוניים. הקורס סוקר את ההוראות המרכזיות מכוח חוק החוזים (חלק כללי), תשל"ג-1973, חוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), תשל"א-1970, וכן יוצא מגבולות חוקים אלו אל עבר חוקים נוספים כגון: חוק הערבות, תשכ"ז-1967, חוק המחאת חיובים, תשכ"ט-1969 ועוד.

  אתיקה מקצועית

  מספר הרצאות: 11
  משך הקורס: כ- 2.5 שעות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  אתיקה מקצועית הו נושא הדורש יכולות ישומיות ברמה גבוהה. לא אחת נבחנים טועים בשאלות בנושא על אף שהם שולטים בסוגיה המשפטית, ואף במצב בו הכלל הרלוונטי ניצב לנגד עיניהם. מסיבה זו ממש הדגש שניתן בהרצאות הקורס הוא על מתן כלים יישומיים להתמודדות עם הסוגיות השונות, תוך מתן דוגמאות רבות המקלות הן על ההבנה והן על היישום. הקורס מספק מענה הן בחלק הדיוני והן בחלק המהותי וחולש על מגוון סוגיות לרבות:עורכי דין זרים, סיום חברות בלשכה והליכי ערעור, כללי דירקטורים בחברה ציבורית, ניגוד עניינים ועוד.

  דיני קניין

  מספר הרצאות: 14
  משך הקורס: כ- 3 שעות
  מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
  מידע נוסף
  נושאי ההרצאות נבחרו בקפידה לאחר ניתוח מעמיק של השאלות בדיני קניין במועדים האחרונים וזיהוי מגמות באשר לנושאים הנשאלים ביותר. הקורס מטפל במגוון סוגיות וביניהן: זכויות במקרקעין, בתים משותפים, הערת אזהרה, פירוק שיתוף, עסקאות נוגדות במקרקעין ובמיטלטלין, תקנת השוק במקרקעין ובמיטלטלין ועוד.

  תרגילי תנועה לשיפור יכולת הריכוז והלמידה

  מדריכה: עו"ד עדי שלם שיף
  מידע נוסף
  תנועה עוזרת לגוף שלנו להיות במצב האופטימלי שלו, ובכך גם לנפש שלנו, וכשהגוף והנפש במצב האופטימלי, אנחנו מפיקים מהלמידה שלנו הרבה יותר. את התרגילים הייחודיים מעבירה עו"ד עדי שלם שיף, שמעבר להיותה מרצה ומפתחת תוכן במאמנת, משמשת גם כמדריכת פילאטיס, וכמטפלת מוסמכת בשיטת הקינסיולוגיה החינוכית – שיטת טיפול מעשית ודינמית, העובדת על הפגת והרגעת מתחים ולחצים על ידי תנועה.

  מערכת בתי המשפט

  מספר הרצאות: 13
  משך הקורס: כ- 3 שעות
  מרצה: עו"ד עדי שלם שיף
  מידע נוסף
  מערכת בתי המשפט הוא נושא מאתגר ואקלקטי, המצריך שליטה בפרטים רבים. מטרתו של הקורס היא לפשט את הנושאים המרכזיים שבו, תוך עמידה על הרציונליים בבסיס ההוראות השונות, ומתן שפע של טיפים לזכירת החומר. הנושאים הנלמדים בקורס מגוונים וכוללים בין היתר את נושא המותבים, בית המשפט לעניינים מנהליים, בוררות, כפיית ציות ופקודת ביזיון בית המשפט, המחלקה הכלכלית ועוד.
  למידע נוסף השאירו פרטים

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

    דילוג לתוכן