אתם שואלים - המאמנת עונה

כל מערכי ההכנה היום מציעים הרצאות וידאו. ייחודיות המאמנת היא לא בפורמט הוידאו הקצר אלא בשיטת הלימוד. השיטה המקורית מבוססת על דימויים חזותיים וקוליים והיא מקנה לנבחן שני יתרונות: ראשית, המוח האנושי מעבד דימויים חזותיים בצורה מהירה, ולכן השיטה מקצרת תהליכי למידה משום שהיא מאפשרת הבנה בצורה מהירה יותר, ובכך נבחן חוסך מאות שעות לימוד. שנית, השיטה מבוססת על זיכרון חזותי וקולי, ומאפשרת לנבחן “לצלם” ו”להקליט” את מה שהוא רואה ושומע, ולשלוף את רכיבי הידע השונים בקלות ביום הבחינה.  

עו”ד שירה וייסברגר,  המאמנת, יוצרת תוכן משפטי מקורי כבר למעלה מ-12 שנים. צריך לצפות בהרצאות שלנו כדי להבין את רמת ההגשה של שירה ואת רמת הפיצוח של כל סוגיה.

אם טרם צפיתם בהרצאות שלנו – אנחנו ממליצים בחום שתעשו זאת. מדובר בשיטה ייחודית שיודעת להזריק את החומר ישירות לתוך תאי הזיכרון שלכם. חלום! לצפייה בהרצאות לדוגמה לחצו כאן

ההפך הוא הנכון! הקורסים פותחו במטרה לחסוך זמן יקר הן בהבנת החומר והן בשינון. נבחנים שמשלבים את הצפייה בהרצאות עם קריאת חומרי הלימוד, קוראים את החומר בצורה יעילה יותר ומהירה יותר, וחוסכים זמן אדיר, הודות לשפע טכניקות השינון המיועדות לזיכרון לטווח ארוך, הטיפים והכלים השונים שמוצגים בהרצאות. יתרה מכך, בשלב מתקדם של הלימוד יש נבחנים שמוצאים את הקריאה לא יעילה עבורם, ומעדיפים להפוך את הרצאות המאמנת לכלי הלמידה העיקרי שלהם לצד תרגול.

לא באנו לבלבל, באנו להציל 😊 בארבע השנים האחרונות, קורסי הוידאו של המאמנת היוו גלגל הצלה ללמעלה מ-3,000 עו”ד! מה שמבלבל הוא להתמודד עם אלפי עמודים של קריאה, בלי שיטות שמקצרות שתהליכי למידה, ובלי עזרי זיכרון המיועדים לטווח ארוך. צריך להבין שבסוף לא משנה באיזה מערך אתם לומדים, כולם ניגשים לאותה בחינה וצריכים לשלוט באותן סוגיות. תקופת הלימוד לא חייבת להיות מרדף מתיש בלי אוויר אחרי קריאה של עוד ועוד עמודים ושינון לא אפקטיבי. יש גם דרך אחרת.

במאמנת 20 קורסי וידאו החולשים על שלושת פרקי הבחינה. כל קורס מחולק להרצאות קצרות בנות 15 דקות בלבד (סה”כ 236 הרצאות). 

בשלב הלימוד המקדמי – תוכלו לצפות בהרצאות בזמן שלכם ובקצב שלכם תוך כדי ההתמחות (נשמח לשלוח לכם לינק להרצאה בנושא לימוד מקדמי אפקטיבי).

בשלב הלימוד העיקרי –הצפייה בסרטוני המאמנת נעשית במקביל לקריאת הסוגיה בספר הלימוד. כך למשל, אם אתם נדרשים לקרוא את הסוגייה של “סמכות מקומית” בספר “מערכת בתי המשפט”, ההמלצה שלנו היא לצפות תחילה בהרצאה של המאמנת בנושא ומיד לאחר מכן לקרוא את הסוגיה בספר הלימוד.

לא משנה עם מי אתם לומדים לבחינה – נבחנים שמשלבים את המאמנת בתהליך הלמידה, לומדים פחות שעות בכל יום, נהנים מלימוד יעיל וממוקד, ובמבחן התוצאה זוכרים יותר. הרבה יותר!

קורסי הוידאו שלנו פותחו בהתייעצות עם מומחים להפרעות של קשב וריכוז. כל הרצאה במאמנת היא רק בת 15 דקות – פרק הזמן האידיאלי לשמירה על קשב וריכוז.  מעבר לכך, ההרצאות כוללות התאמות נוספות. כך למשל, בהרצאות המאמנת אין  תצוגה של מרצה ושקף יחד – דבר המקשה על נבחנים המתמודדים עם אתגר הקשב והריכוז, אלא מרצה לבד ושקף לבד – לשמירה על ריכוז מקסימלי. בחרנו בפורמט של וידאו משום שהוא היעיל ביותר ללימוד עבור נבחנים מסוג זה, ואינו כולל תופעות המאפיינות שיעורי לייב כמו מרצה שמתחיל משפט ולא מסיים או נבחנים שמתפרצים עם שאלות. 

שיטת הלימוד המקורית של המאמנת מאפשר להבין מהר ולזכור יותר. שיטת הלימוד היעילה חוסכת לנבחנים מאות שעות של הבנה ושינון ולפיכך היא גלגל הצלה עבור נבחנים עם אילוצי זמן. לנבחנים בעלי אילוצי זמן, אין אפשרות לבזבז זמן על הבנה ועל שיטות שינון לא יעילות. כמו כן, מאחר שעם ההצטרפות לאחד ממסלולי המאמנת, הקורסים נפתחים באופן מיידי, הרי שנבחנים עם אילוצי זמן יכולים להתחיל בלימוד מקדמי רגוע עוד בתקופת ההתמחות ובכך לצמצם פערים בהמשך הדרך. 

אנחנו מכירים בכך שחוסן מנטאלי הוא אחד הפרמטרים המרכזיים לשם הצלחה בבחינה ועל כן יש לנו אימוני חוסן מנטלי המבוססים על כלים של דמיון מודרך, P.L.N וחשיבה חיובית. נבחני המאמנת מתרגלים את האימון כדרך קבע, נהנים מתקופת לימוד רגועה יותר, ומגיעים לבחינת האמת כשהם סומכים על הידע שיש ברשותם, ויודעים שיש להם את כל מה שדרוש כדי לעבור את הבחינה בהצלחה. 

ברכישת קורס בודד – הקורס פתוח למשך 6 חודשים ממועד הרכישה.
במסלול המאמנת basic – הקורסים פתוחים לצפייה עד למועד בחינת הלשכה. במהלך תקופת הלימוד ניתן לצפות בהרצאות ללא הגבלה בכל רגע נתון. 
במסלול המאמנת smart – קיים “ביטוח מעבר” והקורסים פתוחים למועד נוסף קדימה במקרה של אי מעבר (ובכפוף להצגת הודעת אי מעבר).
במסלול המאמנת advanced – קיים “ביטוח מעבר” ללא מגבלת מועדים עד למעבר הבחינה (בכפוף להצגת הודעת אי מעבר).

ספרי הליבה הם שני הספרים המרכזים את שקופיות הוידאו מההרצאות. כדי להשיג למידה פעילה ואפקטיבית יותר, אנו ממליצים לשלב כתיבה בספרי הליבה, במקביל לצפייה בכל הרצאה. נבחנים הפועלים באופן זה מדווחים על הטמעה חזקה לאורך זמן. אנו ממליצים לשלב את הכתיבה בספר הליבה הדיוני בשלב השינון של פרק הדין הדיוני, ואת הכתיבה בספר הליבה המהותי בשלב הלימוד הראשוני של פרק הדין המהותי.

הליווי של המאמנת, עו”ד שירה וייסברגר, כלול במסלול המאמנת advanced (ניתן להצטרף לשירות הליווי בנפרד בעלות של 2,500 ש”ח). שירה מתאימה לנבחן תוכנית לימוד ומלווה אותו לאורך תקופת הלימוד. לתשומת ליבכם כי שירה לוקחת בכל מועד מספר מצומצם של נבחנים במסלול ליווי אישי, ועל כן המלצתנו היא לפנות בנושא זה מוקדם ככל הניתן כדי להבטיח את מקומכם במסלול.

נשמח מאוד שתתנסו בשיטת המאמנת! תוכלו להצטרף לקורס החינמי “הכירו את המאמנת” ולצפות במספר הרצאות לדוגמה. למעבר לקורס לחצו כאן.

החלק האחרון של כל הרצאה מוקדש לטובת תרגול בשיטת התרגול מקורית שפותחה על ידי עו”ד שירה וייסברגר – שיטת ה-TWIST & LEARN. לאחר שפתרנו שאלה והבנו מדוע חלופה מסוימת היא החלופה הנכונה, אנחנו שבים לאותה שאלה כשהפעם השתנה בה פרט שמשנה את המצג המשפטי, ובעקבותיו משתנה גם החלופה הנכונה. שיטת התרגול המקורית מאפשרת לנבחן להתבונן בסוגיה המשפטית מכמה זוויות, ובכך יישום הסוגיות השונות הופך מיישום מקובע ליישום אלסטי ומשפר פלאים את שיעור ההצלחה בפתרון שאלות. כל השאלות במאמנת הן שאלות מקוריות בדרגת קושי גבוהה.