שאלות נפוצות

למי מתאימים הקורסים?

הקורסים מתאימים לכל מי שניגש לבחינת הלשכה, וזה לא משנה אם זו הבחינה הראשונה שלכם או שאתם נבחנים חוזרים.

אם אתם סטודנטים למשפטים, תוכלו לבדוק בדף של כל קורס את רשימת ההרצאות ולוודא לפני הרכישה שתוכן ההרצאות תואם לחומר שלמדתם בקורס.

באיזה שלב כדאי לצפות בהרצאות?

ההרצאות מתאימות לכל שלב בתהליך הלימוד. תוכלו לצפות בהרצאות עוד בתקופת ההתמחות כלימוד מקדים, דבר אשר יבטיח כניסה רכה יותר לספרי הלימוד בהמשך הדרך. במהלך הקריאה הראשונה של ספרי הלימוד ההרצאות יסייעו לכם בהבנת החומר, אודות לרציונלים הרבים שמהווים חלק משיטת הלימוד. במהלך הקריאה השנייה ההרצאות יסייעו לכם בתהליך השינון, אודות לטיפים ולטריקים הרבים שניתנים בהרצאות. ולבסוף, במהלך התקופה המכריעה הסמוכה לבחינה, ההרצאות תסייענה לכם בהידוק החומר וסגירת פינות. בקיצור, תוכלו למצוא את ההרצאות מועילות בכל שלב, אתם כבר תבינו לבד מה השלב שנכון לכם.

ניתן לשלוט בקצב הדיבור של המרצה?

בהחלט. מתחת לכל הרצאה יש סרגל כלים שמאפשר לכם לשלוט בקצב הדיבור של המרצה, בווליום וכן ברזולוצייה של ההרצאה.

אם יש לי שאלות על ההרצאה?

אם עולות לכם שאלות על הרצאה ספציפית תוכלו לפנות באמצעות המייל ולקבל מענה. (רק נבהיר שאין המדובר במענה מקצועי לשאלות על סוגיה שלא נדונה בהרצאה). סבירות נמוכה אגב שתהיינה לכם שאלות. ההרצאות סופר ברורות 🙂

יש גם שיעורים פרונטליים?

כן!!!

אימון קבוצתי במגוון נושאי לימוד – אנחנו מקיימים אימונים פרונטליים בקבוצות קטנות (כ- 12 תלמידים בשיעור) במגוון נושאי לימוד. תוכלו לפנות אלינו באמצעות המייל לפרטים נוספים.

אימון פרטי עם המאמנת לצורך איתור כשלים יישומיים – מטרת המפגש היא לבחון את הדרך שבה הנבחן פותר שאלות רב ברירה, איתור הכשלים היישומיים של הנבחן, ומתן מענה כיצד להתמודד עמם, וכן עבודה על הטכניקה הנכונה לפתרון שאלות מסוג זה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן