קורסים

דיני ראיות (הקורס החדש)

דיני ראיות הוא נושא מורכב, אין ספק, אבל תסמכו על המאמנת שתסביר לכם יופי את הסוגיות המורכבות ביותר, ותעשה זאת עם חיוך. הקורס חולש על מגוון סוגיות כגון: תוספות ראייתיות, עדות מפי השמועה, כשרות עדים, חסיונות, תעודות ועוד.

הכירו את המאמנת

שיטת הלימוד המקורית – מבינים מהר, זוכרים יותר! המאמנת מזמינה אותך לצפות בסרטונים לדוגמה כדי להתרשם משיטת הלימוד המקורית המבוססת על דימויים חזותיים ואסוציאציות – שיטה המיועדת לזיכרון לטווח ארוך ומקצרת תהליכי למידה באופן משמעותי. הודות לשיטת המקורית הנבחנים יכולים “לראות ולשמוע” את הסוגיות השונות בבחינת האמת, ועל ידי כך לקטוף נקודות רבות ביתר קלות. …

הכירו את המאמנת Read More »

דיני חוזים וחיובים

דיני החוזים משתייכים לענף המשפטי האזרחי העוסק בחיובים רצוניים. הקורס סוקר את ההוראות המרכזיות מכוח חוק החוזים (חלק כללי), תשל”ג-1973, חוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), תשל”א-1970, וכן יוצא מגבולות חוקים אלו אל עבר חוקים נוספים כגון: חוק הערבות, תשכ”ז-1967, חוק המחאת חיובים, תשכ”ט-1969 ועוד. קורס זה משתייך לדין המהותי, ולכן יש חשיבות רבה לעיון …

דיני חוזים וחיובים Read More »

חוקי יסוד

חוקי יסוד הוא נושא משולב ושאלות לגביו יכולות להופיע הן בפרק הדין הדיוני והן בפרק הדין המהותי. אנו ממליצים ללוות את הצפייה בהרצאות בעיון בחוקי היסוד השונים כדי לבסס את ההתמצאות בחוקי היסוד השונים.

מיסוי מקרקעין

לא מתחברים למיסוי מקרקעין? תרגישו בנוח, אתם לא היחידים! אבל יש לנו חדשות נהדרות בשבילכם:הראשונה היא שמדובר בנושא קטנטן בפרק המהותי של שאלה שתיים ולפעמים אפס. והשנייה היא שריכזנו עבורכם בקורס את הסוגיות הנשאלות ביותר, עם שפע של הסברים ודוגמאות שיהפכו את הנושא האפור לצבעוני ושמח.מאחר שתרגול הוא הדרך היעילה ביותר להטמיע את הסוגיות השונות, …

מיסוי מקרקעין Read More »

דיני שטרות

לא מתחברים לדיני שטרות? תרגישו בנוח, אתם לא היחידים! אבל יש לנו חדשות נהדרות בשבילכם: הראשונה היא שמדובר בנושא קטנטן בפרק המהותי של שאלה שתיים ולפעמים אפס. והשנייה היא שריכזנו עבורכם בקורס את הסוגיות הנשאלות ביותר, עם שפע של הסברים ודוגמאות שיהפכו את הנושא האפור לצבעוני ושמח.מאחר שתרגול הוא הדרך היעילה ביותר להטמיע את הסוגיות …

דיני שטרות Read More »

דיני עונשין ודרכי ענישה

הקורס מחולק לשני חלקים. חלקו הראשון מוקדש לדיני עונשין, וסוקר סוגיות מרכזיות בחלק המקדמי ובחלק הכללי של חוק העונשין, התשל”ז-1977, לרבות: תחולת דיני העונשין לפי זמן ומקום, היסוד הנפשי, היסוד העובדתי, אחריות פלילית של תאגיד, סייגים לאחריות פלילית ועוד.

דיני חדלות פירעון

הקורס מטפל במגוון סוגיות בעניינו של חייב יחיד המוסדרות בחלק ג לחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע”ח-2018 וביניהן: בקשה לצו לפתיחת הליכים, מתן צו לפתיחת הליכים, הגבלות בתקופת הביניים, צו לשיקום כלכלי, הפטר ועוד. נושאי ההרצאות נבחרו בקפידה לאחר ניתוח מעמיק של השאלות במועדים האחרונים וזיהוי מגמות באשר לנושאים הנשאלים ביותר.

דיני משפחה

הקורס מטפל במגוון סוגיות מרכזיות המוסדרות בחוק בית המשפט לענייני משפחה,התשנ”ה-1995, חוק להסדר התדיינות בסכסוכי משפחה, התשע”ה-2014 וביניהן: סמכויות, ערעורים וסדרי דין. נושאי ההרצאות נבחרו בקפידה לאחר ניתוח מעמיק של השאלות במועדים האחרונים וזיהוי מגמות באשר לנושאים הנשאלים ביותר.

דיני עבודה

הקורס מטפל במגוון סוגיות מרכזיות המוסדרות בחוק בית הדין לעבודה, התשכ”ט-1969, וכן תקנות בית הדין לעבודה (סדרי דין), התשנ”ב-1991,וביניהן: סמכות עניינית ומקומית, מותבים, ערעורים וכו’. נושאי ההרצאות נבחרו בקפידה לאחר ניתוח מעמיק של השאלות במועדים האחרונים וזיהוי מגמות באשר לנושאים הנשאלים ביותר.

דיני ראיות

דיני ראיות הוא נושא מורכב, אין ספק, אבל תסמכו על עו”ד עדי שלם שיף שתסביר לכם יופי את הסוגיות המורכבות ביותר, ותעשה זאת עם חיוך. הקורס חולש על מגוון סוגיות כגון: תוספות ראייתיות, עדות מפי השמועה, כשרות עדים, חסיונות, תעודות ועוד.

דיני קניין

דיני קניין משתייכים ככלל לפרק המהותי בבחינת הלשכה. הקורס סוקר מגוון סוגיות המוסדרות בחוק המקרקעין,תשכ”ט-1969, חוק המכר, תשכ”ח-1968, חוק השכירות והשאילה, תשל”א-1971, חוק התכנון והבניה, תשכ”ה-1965, חוק המיטלטלין, תשל”א-1971, ותקנות המקרקעין (ניהול ורישום), תשע”ב-2011.

דיני נזיקין

דיני נזיקין משתייכים ככלל לפרק המהותי בבחינת הלשכה. הקורס סוקר מגוון סוגיות המוסדרות בפקודת הנזיקין (נוסח חדש), חוק איסור לשון הרע, התשכ”ה-1965, וחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל”ה-1975.

אתיקה מקצועית

אתיקה מקצועית הוא נושא הדורש יכולות יישומיות ברמה גבוהה. לא אחת נבחנים טועים בשאלות בנושא על אף שהם שולטים בסוגיה המשפטית, ואף במצב בו הכלל הרלוונטי ניצב לנגד עיניהם. אי לכך הדגש שניתן בהרצאות הוא על מתן כלים יישומיים להתמודדות עם הסוגיות השונות, תוך מתן דוגמאות רבות המקלות על ההבנה ועל היישום.

מערכת בתי המשפט

מערכת בתי המשפט הוא נושא מאתגר ואקלקטי, המצריך שליטה בפרטים רבים. מטרתו של הקורס היא לפשט את הנושאים המרכזיים שבו, תוך עמידה על הרציונליים בבסיס ההוראות השונות, ומתן שפע של טיפים לזכירת החומר. הנושאים הנלמדים בקורס מגוונים וכוללים בין היתר את נושא המותבים, בית המשפט לעניינים מנהליים, בוררות, כפיית ציות ופקודת ביזיון בית המשפט, המחלקה …

מערכת בתי המשפט Read More »

דיני הוצאה לפועל

מי מפחד מהוצאה לפועל? לא המאמנת, ועוד מעט גם לא אתם. נכון, מדובר בנושא מורכב וגדול, ולרובנו אין היכרות קודמת עם הנושא, אבל אל דאגה – המאמנת לצדכם ותעשה לכם סדר במערכת הסבוכה.הקורס חולש על מגוון סוגיות הן מחוק ההוצאה לפועל, התשכ”ז-1977, והן מתקנות ההוצאה לפועל, התש”ם-1979.

דיני מעצרים

הקורס חולש על מגוון סוגיות המוסדרות בחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה- מעצרים), תשנ”ו-1996 ויוצא אל עבר סוגיות נוספות המוסדרות בחוק המאבק בטרור,תשע”ו-2016, חוק הנוער (שפיטה, ענישה ודרכי טיפול), תשל”א-1971 ועוד.