קורס האינטרוולים לנבחנים חוזרים

קורס האינטרוולים מבית 'המאמנת', הוא קורס ייעודי לנבחנים חוזרים. 

תחקור בחינות של נבחנים שלא צלחו את בחינת הלשכה, מוכיח שוב ושוב שהסיבה השכיחה ביותר לאי מעבר בחינת הלשכה אינה חוסר ידע, כי אם כשלים יישומיים. נקודת המוצא היא כי ממילא לא ניתן לשלוט בכל חומר הלימוד לבחינה, ולכן אנו סבורים שמוטב לשכלל את היכולות היישומיות כדי להבטיח שנצליח לתרגם את הידע שיש ברשותנו בכל רגע נתון לסימון החלופה הנכונה.     

קורס האינטרוולים הוא קורס יישומי בראש ובראשונה. מטרתו היא לאבחן את הכשלים היישומיים של כל משתתף בקורס, ולאחר מכן לצייד כל משתתף בכלים המתאימים ביותר להתמודדות עם אותם כשלים. 

מעבר לעבודה נרחבת על הפן היישומי, קורס האינטרוולים מקנה למשתתפיו מגוון רחב של מיומנויות המותאמות לכל אחד משלושת חלקי הבחינה. מטרתן של עיקר המיומנויות היא לסייע לנבחנים להתמודד ביתר קלות עם עם שאלות במצב של חוסר ידע על ידי מתן כלים פרקטיים. 

קורס האינטרוולים הועבר בשנה האחרונה למאות משתתפים, ואחוזי המעבר בו עומדים על למעלה מ- 70%!

מרצי הקורס: עו"ד אייל ננר (לשעבר מנהל פעילות המתמחה ובעל ניסיון של 13 שנים בהכנה לבחינות הלשכה) ועו"ד שירה וייסברגר ('המאמנת').

הקורס כולל:

  • תכנית לימוד המשלבת קריאה של חיקוקים מרכזיים לצד צפייה בקורסי הוידאו של 'המאמנת'. 
  • שבעה מפגשים פרונטליים  בני 5 שעות כל מפגש בנושאים הבאים: דיוני אזרחי, דיוני פלילי, מיומנויות בדין המהותי, לוגיקה מתקדמת בדין המהותי, מפגש סימולציה א', מפגש סימלוציה ב', ניסוח משפטי. 
  • מנוי לשבעת קורסי הוידאו של 'המאמנת' – לצפייה חופשית עד למועד הבחינה. 
  • תרגול רב של שאלות ותחקור מעמיק.
  • ליווי טלפוני אישי לאורך תקופת הלימוד. 

לפרטים נוספים:

עדי 054-5723224

קובי 050-7501519

שירה 054-5290091