עו"ד מאמן אישי עד להסמכה

בתקופה מאתגרת כמו תקופת הלימוד לבחינת לשכה, אחד הדברים שמסייעים ביותר לתחושת הביטחון של הנבחן הוא לצעוד יד ביד עם מישהו שעבר את המסע הזה בעצמו, ויודע בדיוק מה עובר על הנבחן בכל שלב ושלב.

עו"ד מאמן אישי הוא שירות של ליווי אקטיבי, מחבק ועוטף לאורך כל תקופת הלימוד ועד להסמכה.

המאמנים שלנו הם עורכי דין שעברו את הבחינה במתכונתה החדשה, למדו בעצמם עם המאמנת, ולוו אף הם לאורך תקופת הלימוד על ידי עו"ד מאמן אישי.

שיטת האימון פותחה על ידי המאמנת, עו"ד שירה וייסברגר, בוגרת לימודי P.L.N, והיא מבוססת על מגוון כלים של P.L.N וחשיבה חיובית. מטרתו של  האימון בראש ובראשונה היא לחזק אצל כל נבחן את האמונה ביכולת שלו לעבור את הבחינה.

מה כולל השירות?

לאחר ההצטרפות לשירות המאמן שלך יעמוד איתך בקשר באופן יזום ושוטף לאורך כל תקופת הלימוד, בדרך התקשורת המועדפת עליך. לכל נבחן בשירות יש את מספר הנייד האישי של המאמן, כך שגם הנבחן כמובן יכול ליצור קשר בכל רגע נתון עם המאמן לכל הכוונה והתייעצות (בשעות ובימי הפעילות כמובן).

בכל שלב של הלימוד המאמן שלך יוודא שאתה פועל על פי ההמלצות, ויסייע לך בהתמודדות עם מגוון מצבים (מדדים מתחת לתקן, קושי בלמידה ממושכת ועוד). 

חלק מרכזי בתהליך האימון הוא בנייה של תכנית לימוד אישית בהתאם לצרכיו של הנבחן, ובהתאם לפרק הזמן שיש באפשרותו להקדיש ללימוד. אנחנו מאמינים בתוכנית לימוד דינאמית, כך שהמאמן מבצע התאמות בתוכנית הלימוד לאורך המועד בהתאם לקצב ההתקדמות וההישגים של הנבחן.  

אין ספק שהנדבך המשמעותי ביותר באימון האישי הוא הליווי המנטאלי. המאמן שלך יהיה לך לאוזן קשבת לאורך כל תקופת הלימוד, ידאג להרים אותך למעלה בכל פעם שקצת תשקע, ויזכיר לך לאורך הדרך מי את ומה אתה, וכמה כוחות ועוצמות יש בך.

אנחנו מאמינים שאימון מעצים הוא כזה שמסייע לכל נבחן ונבחנת להפוך להיות הגרסה הכי טובה של עצמם, וזה בדיוק מה שהמאמנים שלנו יודעים לעשות!

נשמע מעולה! איך מתקדמים?

השירות מוצע בעלות של 570 ש"ח. לאחר ההצטרפות לשירות, תיצור איתך קשר מנהלת מערך האימונים לצורך היכרות ראשונית, כדי לשדך לך את המאמנ.ת שמתאימ.ה בדיוק בשבילך!

השירות מוצע לכלל הנבחנים ואינו מוגבל לתלמידי המאמנת בלבד.

להצטרפות למועד יוני להצטרפות למועד דצמבר 

אנחנו מתרגשים לצאת איתך יחד למסע! 😊

דילוג לתוכן