עו"ד מאמן אישי עד להסמכה

בתקופה מאתגרת כמו תקופת הלימוד לבחינת הלשכה, אחד הדברים שמסייעים ביותר לתחושת הביטחון של הנבחן הוא לצעוד יד ביד עם מישהו שעבר את המסע הזה בעצמו, ויודע בדיוק מה עובר על הנבחן בכל שלב ושלב.

עו"ד מאמן אישי הוא שירות של ליווי אקטיבי, מחבק ועוטף לאורך כל תקופת הלימוד ועד להסמכה.

המאמנים שלנו הם עורכי דין שעברו את הבחינה במתכונתה החדשה, למדו בעצמם עם המאמנת, ולוו אף הם לאורך תקופת הלימוד על ידי עו"ד מאמן אישי.

שיטת האימון פותחה על ידי המאמנת, עו"ד שירה וייסברגר, בוגרת לימודי N.L.P, והיא מבוססת על מגוון כלים של N.L.P וחשיבה חיובית. מטרתו של  האימון בראש ובראשונה היא לחזק אצל כל נבחן את האמונה ביכולת שלו לעבור את הבחינה.

מה כולל השירות?

לאחר ההצטרפות לשירות המאמן שלך יעמוד איתך בקשר באופן יזום ושוטף לאורך כל תקופת הלימוד, ויקיים איתך מפגש שבועי בזום או בטלפון, לפי בחירתך. לכל נבחן בשירות יש את מספר הנייד האישי של המאמן, כך שאם מתעורר עניין דחוף בין המפגשים השבועיים ניתן ליצור קשר עם המאמן לכל הכוונה והתייעצות נקודתיים (בשעות ובימי הפעילות). 

בכל שלב של הלימוד המאמן שלך יוודא שאת.ה פועל.ת על פי ההמלצות, ויסייע לך בהתמודדות עם מגוון מצבים (מדדים מתחת לתקן, קושי בלמידה ממושכת ועוד). 

הנדבך המשמעותי ביותר באימון האישי הוא הליווי המנטאלי. המאמן שלך יהיה לך לאוזן קשבת לאורך כל תקופת הלימוד, ידאג להרים אותך למעלה בכל פעם שקצת תשקע.י, ויזכיר לך לאורך הדרך מי את ומה אתה, וכמה כוחות ועוצמות יש בך.

בנוסף, המאמן שלך יסייע לך בהתאמת תוכנית הלימוד, במקרה של פיגור בלו"ז הנובע מקריאה איטית, אירוע בלתי צפוי, או פרק זמן מצומצם יותר מלכתחילה לתקופת הלימוד. כל ההתאמות בתכנית הלימוד נעשות לאחר התייעצות עם המאמנת, עו"ד שירה וייסברגר.  

אנחנו מאמינים שאימון מעצים הוא כזה שמסייע לכל נבחן ונבחנת להפוך להיות הגרסה הכי טובה של עצמם, וזה בדיוק מה שהמאמנים שלנו יודעים לעשות!

נשמע מעולה! איך מתקדמים?

השירות מוצע בעלות של 570 ש"ח. לאחר ההצטרפות לשירות ניצור איתך קשר לצורך היכרות ראשונית, ונתאים לך את המאמן שמתאים לך ביותר!

השירות מוצע לכלל הנבחנים ואינו מוגבל לתלמידי המאמנת בלבד.

תחילת השירות למועד דצמבר: 1.9

תחילת השירות למועד יוני: 1.3

להצטרפות למועד יוני להצטרפות למועד דצמבר 

אנחנו מתרגשים לצאת איתך יחד למסע! 😊

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן