ערכת ספרי התרגול

הערכה כוללת שלושה ספרי תרגול עם למעלה מ- 2,000 שאלות מקוריות ברמת קושי גבוהה:  ספר התרגול לפרק הדין הדיוני, ספר התרגול לפרק הדין המהותי וספר הבחינות (לרבות קבצי חקיקה ייעודיים לכל פרק מהותי בבחינת אמת).  

ספרי התרגול מודפסים משום שאנו סבורים שהדרך האפקטיבית ביותר לפתור שאלות רב ברירה היא על גבי נייר, באותו אופן שבו נפתרת בחינת אמת. פתירת שאלות בדרך זו מחייבת את הנבחן להיות אקטיבי, לנהל שיח ער עם השאלה, לפרוק את הידע שיש ברשותו באמצעות כתיבה, ובמבחן התוצאה למקסם את הידע שיש ברשותו. 

ספרי התרגול מלווים בקבצי פתרונות דיגיטליים. השקענו מאמץ רב בכתיבת פתרונות מפורטים ומלמדים לכל שאלה, לרבות הסבר נרחב מדוע אנו שוללים את שלוש החלופות השגויות, כדי לאפשר הבנה מעמיקה של הסוגיה המשפטית.

על מנת להבטיח שתפנימו באופן יעיל ומעמיק את הטעויות שלכם, מצורפת לערכת ספרי התרגול "מחברת ההצלחות" של המאמנת. במחברת זו תוכלו לתעד במילים שלכם את רכיבי הידע שלא שלטתם בהם בסוגיות השונות, וכך להקטין את הסיכוי לטעות חוזרת באותה סוגיה.

ספרי התרגול לפרק הדיוני ולפרק המהותי כוללים בחלקם האחרון, מקבצי MIX & LEARN  – מקבצי תרגול המשלבים את כל נושאי הלימוד המשתייכים לאותו ספר. כל מקבץ כולל 40 שאלות, כמספר השאלות בפרק בבחינת האמת. 

עלות הערכה כולל שליח עד הבית: 1,150 ש"ח 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן