שיעורים פרטיים

אנחנו לגמרי מבינים שלפעמים מתעורר הצורך בשיעור פרטי בעקבות ביצועים חלשים בנושא מסוים, קושי בהתמודדות עם פתרון שאלות רב ברירה, או קושי בפתרון מטלות ניסוח.

שיעורי הקניית ידע

צוות המורים שלנו הוא מהמוביל בתחומו וכולל עורכי ועורכות דין שעברו הכשרה אישית על ידי המאמנת, עו"ד שירה וייסברגר, ומלמדים בשיטת הלימוד של המאמנת.

השיעורים הפרטיים מתקיימים בזום ומתאפשרים בכל נושא לימוד המשתייך לבחינת הלשכה, לרבות הקניית מיומנויות כתיבה לפרק הניסוח המשפטי.

ניתן לקיים את השיעור בזוגות במחיר שעתי מוזל.

ניתן ליצור איתנו קשר אם יש לכם צורך בכמות משתתפים גדולה יותר או בכל התאמה אחרת, ונשמח לסייע ככל האפשר .

 

מבדק אישי עם המאמנת לאיתור ליקויים יישומיים בפתרון שאלות

מבדק ייחודי זה מיועד לנבחנים אשר מתקשים בפתרון שאלות רב ברירה, ולא מצליחים לתרגם את הידע שברשותם לסימון החלופה הנכונה. המבדק הינו מפגש פרונטאלי עם המאמנת, עו"ד שירה וייסברגר, המתמחה באיתור ליקויים יישומיים ובהתאמה אישית של טכניקת העבודה המומלצת עבור כל נבחן. במסגרת המבדק שאורכו כשעה וחצי, הנבחן פותר שאלות ממגוון נושאים, מקבל אבחון לגבי הליקוי היישומי המרכזי שמאפיין את הדרך בה הוא פותר שאלות, ומקבל ייעוץ והכוונה לגבי הדרך הנכונה עבורו לפתור שאלות. תפיסתה של המאמנת היא כי אין דרך אחת נכונה עבור כל הנבחנים, ולפעמים התאמה קטנה בטכניקת העבודה מחוללת שינוי גדול ומשפרת את ביצועי הנבחן באופן מיידי. 

המבדק הינו אישי (לא ניתן לקיימו בזוגות) ומתקיים במשרדי המאמנת בתל אביב.    

להצטרפות לשירות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
דילוג לתוכן