המאמנת שמחה לאפשר חבילות רכישה מרוכזת של קורסי הווידאו בהנחה מיוחדת!

כל קורסי הוידאו ניתנים לצפייה חופשית 24/7 עד ליום למועד הבחינה בדצמבר 2020, ללא הגבלה במספר הצפיות.

אנו מציעים שתי חבילות רכישה מרוכזת לבחירתכם:

המאמנת בינג'

10 קורסי וידאו (דין פרוצדורלי ומהותי) ב- 20% הנחה ממחיר המחירון! קורס הווידאו של תרגילי תנועה לשיפור יכולת הריכוז והלמידה במתנה !

המאמנת בינג' פלוס   

11 קורסי וידאו (ניסוח משפטי, דין פרוצדורלי ומהותי) ב- 25% הנחה ממחיר המחירון! קורס הווידאו של תרגילי תנועה לשיפור יכולת הריכוז והלמידה במתנה!

בנוסף, רוכשי חבילת רכישה מרוכזת זכאים לפגישת ייעוץ והכוונה עם המאמנת – עו"ד שירה וייסברגר, וכן למענה שוטף בתקופת הלמידה על ידי עו"ד מצוות המאמנת. 

קורסי הוידאו שלנו:

ניסוח משפטי

מספר הרצאות: 17
משך הקורס: כ-4 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
מטרתו של הקורס היא להקנות לצופים בו את יסודות הכתיבה המשפטית הנדרשים לכתיבה בהירה ומובנית. שיטת הכתיבה הייחודית של המאמנת מבטיחה כתיבה מאורגנת ואפקטיבית, וזאת ללא תלות בסוג המסמך המנוסח. ההרצאות חולשות על שלושת ממדי הבדיקה ושזורות בדוגמאות רבות ובטיפים מנצחים. הקורס כולל תרגול של חמש מטלות מקוריות והרצאות פתרון מלוות בהסבר.

סדר הדין האזרחי

מספר הרצאות: 10
משך הקורס: כשלוש שעות
מרצה: עו"ד עדי שלם שיף
מידע נוסף
הלכתם לאיבוד בתוך תקנות סד"א? תרגישו בנוח, אתם לא היחידים.
קורס זה חולש על הסוגיות המורכבות ביותר, לרבות ערעורים, סמכויות רשמים, מומחים, סדרי דין מיוחדים ועוד. אין לנו ספק שתמצאו גם את הקורס הזה מועיל וחוויתי!

סדר הדין הפלילי

מספר הרצאות: 20
משך הקורס: כ- 4 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
הקורס חולש על מגוון רחב של סוגיות ליבה וסוגיות מורכבות כגון: חלוקת הסמכויות בין התובעים, עיון בחומר הראיות, הסדר עבירות מין שבוצעו בקטינים, התיישנות עבירות ועונשים, סמכות הרשעה בעבירה שונה, חוק זכויות נפגעי עבירה ועוד.

דיני מעצרים

מספר הרצאות: 11
משך הקורס: כ- 3 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
יש לכם סלט בראש עם כל מועדי המעצרים? הקורס הזה הוא בדיוק בשבילכם. 11 הרצאות שיעשו לכם סדר ויבססו את השליטה שלכם במועדים המרכזיים. הקורס מטפל במגוון סוגיות לרבות: חיפוש חיצוני ופנימי, מעצר שופט לפני הגשת כתב אישום, מעצר ללא צו שופט, מעצר עד תום ההליכים, מעצר מעורב, ערובה, ערר ועיון חוזר, ועוד.
הוצאה לפועל

הוצאה לפועל

מספר הרצאות: 14
משך הקורס: כ- 4 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
רוב הנבחנים חווים קושי בנושא ההוצאה לפועל. החדשות הטובות הן שלאחר הצפייה בקורס התמונה תתבהר עבורכם, ושיעור ההצלחה שלכם בשאלות יעלה פלאים. הקורס סוקר מגוון סוגיות לרבות: עיקול מיטלטלין ועיקול אצל צד ג', עיקול מקרקעין, צו הבאה וצו מאסר, דרך ההשגה על הגורמים השונים, המסלולים המיוחדים ועוד.

מערכת בתי המשפט

מספר הרצאות: 13
משך הקורס: כ- 3 שעות
מרצה: עו"ד עדי שלם שיף
מידע נוסף
מערכת בתי המשפט הוא נושא מאתגר ואקלקטי, המצריך שליטה בפרטים רבים. מטרתו של הקורס היא לפשט את הנושאים המרכזיים שבו, תוך עמידה על הרציונליים בבסיס ההוראות השונות, ומתן שפע של טיפים לזכירת החומר. הנושאים הנלמדים בקורס מגוונים וכוללים בין היתר את נושא המותבים, בית המשפט לעניינים מנהליים, בוררות, כפיית ציות ופקודת ביזיון בית המשפט, המחלקה הכלכלית ועוד.

דיני ראיות

מספר הרצאות: 12
משך הקורס: כ- 3 שעות
מרצה: עו"ד עדי שלם שיף
מידע נוסף
דיני ראיות הוא נושא מורכב ומסועף הכולל פרטים רבים. מטרתו של הקורס היא לפשט את הסוגיות המרכזיות, ולתת מענה לסוגיות מורכבות הדורשות יכולות יישומיות ברמה גבוהה. הקרוס חולש על מספר סוגיות וביניהן:כשרות עדים, עדות מפי השמועה, חסיונות, עדות בעלי מוגבלויות, תעודות ועוד.

דיני חברות

מספר הרצאות: 14
משך הקורס: כ- 3.5 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
הקורס סוקר מגוון סוגיות המוסדרות בחוק החברות, תשנ"ט-1999ובפקודת החברות (נוסח חדש), תשמ"ג-1983. נושאי ההרצאות נבחרו בקפידה לאחר ניתוח מעמיק של הבחינות האחרונות ואיתור מגמות באשר לנושאים הנשאלים ביותר.

דרכי ענישה

מספר הרצאות: 10
משך הקורס: כ- 3 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
קורס זה מוקדש בעיקרו לטובת פרק ו' לחוק העונשין התשל"ז-1977 העוסק בדרכי ענישה. הקורס סוקר את הסימנים השונים לפי סדרם, ויוצא מגבולות החוק אל עבר פקודת המבחן, תשכ"ט-1969, חוק שחרור על-תנאי ממאסר, תשס"א-2001, וחוק טיפול בחולי נפש, תשנ"א-1991. קורס זה משתייך ככלל לדין המהותי, ולכן יש חשיבות רבה לעיון בחוק הרלוונטי תוך כדי הצפייה בהרצאות, משום שאנו סבורים שהיכרות באופן בלתי אמצעי עם דבר המחוקק היא המפתח להצלחה בחלק של הדין המהותי בבחינה.

דיני חוזים וחיובים

מספר הרצאות: 13
משך הקורס: כשלוש שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
דיני החוזים משתיכיים לענף המשפטי האזרחי העוסק בחיובים רצוניים. הקורס סוקר את ההוראות המרכזיות מכוח חוק החוזים (חלק כללי), תשל"ג-1973, חוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), תשל"א-1970, וכן יוצא מגבולות חוקים אלו אל עבר חוקים נוספים כגון: חוק הערבות, תשכ"ז-1967, חוק המחאת חיובים, תשכ"ט-1969 ועוד.

אתיקה מקצועית

מספר הרצאות: 11
משך הקורס: כ- 2.5 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
אתיקה מקצועית הו נושא הדורש יכולות ישומיות ברמה גבוהה. לא אחת נבחנים טועים בשאלות בנושא על אף שהם שולטים בסוגיה המשפטית, ואף במצב בו הכלל הרלוונטי ניצב לנגד עיניהם. מסיבה זו ממש הדגש שניתן בהרצאות הקורס הוא על מתן כלים יישומיים להתמודדות עם הסוגיות השונות, תוך מתן דוגמאות רבות המקלות הן על ההבנה והן על היישום. הקורס מספק מענה הן בחלק הדיוני והן בחלק המהותי וחולש על מגוון סוגיות לרבות:עורכי דין זרים, סיום חברות בלשכה והליכי ערעור, כללי דירקטורים בחברה ציבורית, ניגוד עניינים ועוד.

 

לתשומת לבכם – קורסים שיתווספו לאתר המאמנת במהלך המועד, לא כלולים בחבילות אלו. עם זאת, רוכשי החבילות המרוכזות יהיו זכאים ברכישת הקורסים הנוספים להנחה בגובה זהה להנחה בחבילה אותה רכשו.  

יש לבצע הרשמה באתר לפני הרכישה או מיד בסמוך לרכישה. לאחר ביצוע הרכישה יישלח אליכם מייל ובו נעדכן אתכם שהקורסים נפתחו עבורכם לצפייה.

אם הקורסים לא נפתחו בטווח של שלוש שעות ממועד הרכישה בשעות הפעילות יש לשלוח מייל לכתובת: [email protected] או לחלופין ליצור קשר בנייד: 054-5723224.

*המאמנת שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת את גובה ההנחה הניתנת על רכישת החבילות.  

דילוג לתוכן