המאמנת שמחה לאפשר רכישה מרוכזת של כל קורסי הוידאו בהנחה מיוחדת בגובה של 30% עד ליום 31.1.2020!

  • כל קורסי הוידאו ניתנים לצפייה חופשית 24/7 עד למועד הבחינה, בזמן שלכם ובמקום שלכם.
  • ניתן לצפות בכל הרצאה מספר פעמים ללא הגבלה, גם דרך הסמארטפון, ואף לשלוט בקצב הדיבור של המרצה.
  • כל ההרצאות כוללות תרגול של שאלות אמריקניות מקוריות ברמת קושי מאתגרת, בשיטת התרגול הייחודית של המאמנת, שיטת ה- TWIST & LEARN.

פירוט הקורסים:

סדר הדין האזרחי

מספר הרצאות: 4
משך הקורס: כשעה
מרצה: עו"ד עדי שלם שיף
מידע נוסף
זקוקים לכפית חיזוקית בסד"א? אתם במקום הנכון
מיני קורס זה מטפל בשני נושאים שמנסיוננו גוזלים זמן יקר של לימוד בבית עקב מורכבותם - ערעורים (הצילו) ותיקון טעות לעומת ביטול החלטה במעמד צד אחד (הצילו 2). אין לנו ספק שתמצאו גם את הקורס הזה מועיל וחוויתי!

סדר הדין הפלילי

מספר הרצאות: 20
משך הקורס: כ- 4 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
הקורס חולש על מגוון רחב של סוגיות ליבה וסוגיות מורכבות כגון: חלוקת הסמכויות בין התובעים, עיון בחומר הראיות, הסדר עבירות מין שבוצעו בקטינים, התיישנות עבירות ועונשים, סמכות הרשעה בעבירה שונה, חוק זכויות נפגעי עבירה ועוד.

דיני מעצרים

מספר הרצאות: 11
משך הקורס: כ- 3 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
יש לכם סלט בראש עם כל מועדי המעצרים? הקורס הזה הוא בדיוק בשבילכם. 11 הרצאות שיעשו לכם סדר ויבססו את השליטה שלכם במועדים המרכזיים. הקורס מטפל במגוון סוגיות לרבות: חיפוש חיצוני ופנימי, מעצר שופט לפני הגשת כתב אישום, מעצר ללא צו שופט, מעצר עד תום ההליכים, מעצר מעורב, ערובה, ערר ועיון חוזר, ועוד.

הוצאה לפועל

מספר הרצאות: 14
משך הקורס: כ- 4 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
רוב הנבחנים חווים קושי בנושא ההוצאה לפועל. החדשות הטובות הן שלאחר הצפייה בקורס התמונה תתבהר עבורכם, ושיעור ההצלחה שלכם בשאלות יעלה פלאים. הקורס סוקר מגוון סוגיות לרבות: עיקול מיטלטלין ועיקול אצל צד ג', עיקול מקרקעין, צו הבאה וצו מאסר, דרך ההשגה על הגורמים השונים, המסלולים המיוחדים ועוד.

מערכת בתי המשפט

מספר הרצאות: 13
משך הקורס: כ- 3 שעות
מרצה: עו"ד עדי שלם שיף
מידע נוסף
מערכת בתי המשפט הוא נושא מאתגר ואקלקטי, המצריך שליטה בפרטים רבים. מטרתו של הקורס היא לפשט את הנושאים המרכזיים שבו, תוך עמידה על הרציונליים בבסיס ההוראות השונות, ומתן שפע של טיפים לזכירת החומר. הנושאים הנלמדים בקורס מגוונים וכוללים בין היתר את נושא המותבים, בית המשפט לעניינים מנהליים, בוררות, כפיית ציות ופקודת ביזיון בית המשפט, המחלקה הכלכלית ועוד.

דיני ראיות

מספר הרצאות: 12
משך הקורס: כ- 3 שעות
מרצה: עו"ד עדי שלם שיף
מידע נוסף
דיני ראיות הוא נושא מורכב ומסועף הכולל פרטים רבים. מטרתו של הקורס היא לפשט את הסוגיות המרכזיות, ולתת מענה לסוגיות מורכבות הדורשות יכולות יישומיות ברמה גבוהה. הקרוס חולש על מספר סוגיות וביניהן:כשרות עדים, עדות מפי השמועה, חסיונות, עדות בעלי מוגבלויות, תעודות ועוד.

דרכי ענישה

מספר הרצאות: 9
משך הקורס: כ- 2.5 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
קורס זה מוקדש בעיקרו לטובת פרק ו' לחוק העונשין התשל"ז-1977 העוסק בדרכי ענישה. הקורס סוקר את הסימנים השונים לפי סדרם, ויוצא מגבולות החוק אל עבר פקודת המבחן, תשכ"ט-1969, חוק שחרור על-תנאי ממאסר, תשס"א-2001, וחוק טיפול בחולי נפש, תשנ"א-1991. קורס זה משתייך ככלל לדין המהותי, ולכן יש חשיבות רבה לעיון בחוק הרלוונטי תוך כדי הצפייה בהרצאות, משום שאנו סבורים שהיכרות באופן בלתי אמצעי עם דבר המחוקק היא המפתח להצלחה בחלק של הדין המהותי בבחינה.

אתיקה מקצועית

מספר הרצאות: 11
משך הקורס: כ- 2.5 שעות
מרצה: עו"ד שירה וייסברגר
מידע נוסף
אתיקה מקצועית הו נושא הדורש יכולות ישומיות ברמה גבוהה. לא אחת נבחנים טועים בשאלות בנושא על אף שהם שולטים בסוגיה המשפטית, ואף במצב בו הכלל הרלוונטי ניצב לנגד עיניהם. מסיבה זו ממש הדגש שניתן בהרצאות הקורס הוא על מתן כלים יישומיים להתמודדות עם הסוגיות השונות, תוך מתן דוגמאות רבות המקלות הן על ההבנה והן על היישום. הקורס מספק מענה הן בחלק הדיוני והן בחלק המהותי וחולש על מגוון סוגיות לרבות:עורכי דין זרים, סיום חברות בלשכה והליכי ערעור, כללי דירקטורים בחברה ציבורית, ניגוד עניינים ועוד.

יש לבצע הרשמה באתר לפני הרכישה או מיד בסמוך לרכישה. לאחר ביצוע הרכישה יישלח אליכם מייל ובו נעדכן אתכם שהקורסים נפתחו עבורכם לצפייה. אם הקורסים לא נפתחו בטווח של שלוש שעות ממועד הרכישה בשעות הפעילות יש לשלוח מייל לכתובת: [email protected] או לחלופין ליצור קשר בנייד: 054-5723224.